Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Angielskie

  Posiadamy w naszej ofercie wiele produktów z przeznaczeniem na rynek Wielkiej Brytanii. Wśród nich znajdują się:

  CASEMENT – nowoczesna konstrukcja okienna, służąca do wykonywania okien odchylanych oraz rozwieranych na zewnątrz. Podstawową zaletą okna otwieranego na zewnątrz jest wygoda w momencie jego otwierania, po prostu nie troszczymy się o przedmioty znajdujące się na parapecie.

  SLIDING SASH – okna działające w systemie przesuwnym góra-dół, dzięki czemu klient oszczędza przestrzeń użytkową wewnątrz pomieszczenia. Napęd skrzydeł wspomagany jest sprężynami umieszczonymi po bokach skrzydeł dzięki czemu okno otwiera się bez konieczności użycia nadmiernej siły.

 • Hard-Line

  Okna w profilu HARD-LINE doskonale sprawdzają się w bardzo nowoczesnych budynkach mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Cechują się prostym, ascetycznym – ale bardzo nowoczesnym – wzornictwem dopasowanym do awangardowych i industrialnych wnętrz. Posiadają wysokiej jakości parametry użytkowe. Charakteryzują się niewielkim promieniem zaokrąglenia krawędzi wewnętrznych wynoszącym 1mm., od strony zewnętrznej promień zaokrąglenia krawędzi wynosi 3mm.. Są to okna, w których poprzez zastosowanie trzech grubości profilu zyskuje się wysoki komfort użytkowania. Spełniają one wymogi najbardziej wymagających klientów.

 • Retro

  Okna w profilu RETRO mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić zabytkowy charakter budynku. Dostosowujemy wówczas styl stolarki do całości architektury obiektu. Może to być zarówno wspaniały pałac, przydrożna karczma jak i miejska kamienica. Profil RETRO doskonale sprawdza się także w domach budowanych w tradycyjnym stylu polskich dworków szlacheckich.

  Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, różnorodność kształtów okien, motywów, możliwość odwzorowania ozdób już istniejących, bogata gama kolorów, nie zakłócają zabytkowego charakteru obiektu, jego wyglądu – nowoczesność doskonale wtapia się w tradycję.

  Profil RETRO dostępny jest w trzech grubościach profilu ramy. Pozwala to na dobór odpowiednich parametrów termoizolacyjnych i użytkowych okien do indywidualnych wymagań każdego projektu.

 • Skrzynkowe

  W historii budownictwa ogromną popularność zyskały okna skrzynkowe .Od kilkuset lat wykonywane były przez cieśli i stolarzy. Nasi przodkowie mocowali je w dworach, miejskich kamieniczkach i folwarcznych chałupach. Także dzisiaj zalecenia konserwatorskie często nakazują zastosowanie ich przy rekonstrukcji obiektów zabytkowych.

  Posiadamy w naszej ofercie produkty, stanowiące swoiste połączenie tradycyjnej konstrukcji z parametrami nowoczesnych modeli. Rozwiązanie to pozwala zachować pierwotne wymiary elementów starej stolarki oraz możliwość odwzorowania zabytkowych ozdób. Możemy w ten sposób zapewnić komfort użytkowania, jaki dają nam współczesne zawiasy, zamki i okucia, zachowując przy tym zabytkowy charakter stolarki i elewacji oraz spełniając wymagania warunków izolacji termicznej.

 • Soft-Line

  Okna w profilu SOFT-LINE to najpopularniejsze okna jednoramowe nabywane przez naszych inwestorów i klientów ze względu na wieloletnią tradycję. Charakteryzują się miękką linią podkreśloną poprzez krawędzie o promieniu zaokrąglenia 6mm. Doskonale nadają się do zastosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak również w budynkach użyteczności publicznej. Duża gama kolorów, nowoczesne zabezpieczenia, różnorodność kształtów, możliwość zastosowania wielu dodatków, to wszystko pozwala na wkomponowanie okna w projekt każdego domu czy mieszkania.

  Dostępne są trzy grubości profilu ramy, co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do indywidualnych wymagań naszych klientów.